Nopcommerce ERR_TOO_MANY_REDIRECTS sizi çok fazla kez yönlendirdi hatası

Nopcommerce kullanan e-ticaret web sitesine girmek istediğimde

alanadi.com sizi çok fazla kez yönlendirdi hatası ERR_TOO_MANY_REDIRECTS hatası ile karşılaşıyorum.

Nopcommerce ERR_TOO_MANY_REDIRECTS hatasının çözümü nedir?

alattin alattin (16984)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Nopcommerce  ERR_TOO_MANY_REDIRECTS sizi çok fazla kez yönlendirdi hatası alıyorsanız çözüm için şu yolu izleyin:

    1. Veritabanına bağlanın.
    2. Setting tablosunu bulun.
    3. Bu tabloda Name seosettings.wwwrequirement değerini bulun.
    4. WithWww değerini NoMatter olara değiştirin.
    5. IIS'i ya da uygulamayı yeniden başlatın.

    Bu işlemden sonra sorun düzelecektir.

    alattin alattin (16984)