Nopcommerce Visual Studio 2017 ile debug edilmiyor sorunu

nopcommerce kaynak kodlarını Visual Studio ile edit ediyorum. Build işleminde herhangi bir hata almıyorum. Start Debuging dediğim zaman Firefox tarayıcısı ile 502 bad gateway error, Chrome ile Error 500.19 - Internal Server Error hatası alıyorum.

web.config'de stdoutLogEnabled="true" yaptığımda stdout_ log dosyasında Chrome ile debug ettiğimde,  Connection id "0HLFBQPRM9VO0" bad request data: "Malformed request: invalid headers." hatası mesajını görüyorum. Firefox ile debug ettiğimde herhangi bir hata kaydı görmüyorum.

Sonuç olarak Visual Studio ile nopcommerce kaynak kodları debug edilemiyor. Çözümü nedir?

alattin alattin (16999)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    nopcommerce kaynak kodlarını düzenliyorsanı ve debug işleminde yukarıdaki hataları alıyorsanız alıyorsanız .NET SDK yüklü olsa bile yeniden yükleyin ve repair işlemi yapın.

    .NET SDK buradan indirebilirsiniz: .NET SDK (Software Development Kit) indir

    indirdiğiniz dotnet-sdk-2.1.302-win-gs-x64.exe dosyasını çalıştırın. Zaten .Net SDK yüklü diyorsa Repair seçeneğini seçin ve onarın. Onarım işleminden sonra sorun düzelecektir.

    alattin alattin (16999)