Normalde değiştiremediğimiz Windows 10 kilit ekranını nasıl değiştirebilirim?

temmuz temmuz (12505)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Normalde değiştiremediğimiz kilit ekranı arka planını değiştirmek isteyenlere güzel haber. Windows 10 Login Background Changer olarak ortaya çıkan bir küçük yazılımla kilit ekranında yer alan arka planı kolayca istediğiniz başka bir görselle değiştirebiliyorsunuz.

    Windows 10 Login Background Changer, kullanımı kolay bir yazılım. Ekranın sağ panelinde kendini gösteren yazılım, değiştirmek istediğiniz arka planı seçip "tamam" diyeceğiniz bir basitlikte hazırlanmış. Yalnızca arka plan fotoğrafı değil, isterseniz arka plana renk de atayabileceğiniz uygulama ile  birkaç küçük ayar daha yapabiliyorsunuz.

    Windows 10 Login Background Changer (tıkla ve download et)

    temmuz temmuz (12505)