Norton 360 tamamen nasıl kaldırılır?

Blgisayarımda yüklü olan Norton 360 programını tamamen kaldırmak istiyorum.  Norton 360 programını tamamen kaldırman kiçin bir program var mı?

Norton 360 tamamen nasıl kaldırılır?

hakan hakan (15424)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Norton 360 tamamen nasıl kaldırılır?

    Norton 360 antivirüs yazılımını tamamen kaldırmak için Norton kaldırma aracını kullanabilirsiniz. Norton kaldırma aracı Norton 360 yazılımını tamamen bilgisayardan kaldırmak ve silmek için tasarlanmış bir programdır.

    Norton 360 kaldırma programı buradan indirebilirsiniz.

    Norton 360 Kaldırma

    1. Norton 360 kaldırma programı buradan indirin.
    2. Norton_Removal_Tool.exe dosyasını masaüstüne kaydedin.
    3. Norton_Removal_Tool.exe dosyasını  iki kere tıklayarak çalıştırın.
    4. Welcome to Norton Removal Tool ekranında ileri butonuna tıklayın.
    5. NORTON Software Tool Usage Agreement  ekranında I accept.... seçin ve ileriyi tıklayın.
    6. Security Check bölümünde ekranda gördüğünüz karakterleri kutuya yazın.
    7. İleriyi tıklayın.

    Bu işlem sonunda Norton 360 tamamen kaldırılacaktır.

    hakan hakan (15424)