Norton Clean nedir? Nasıl kullanılır?

Norton Clean nedir?

Norton Clean nasıl kullanılır?

Norton Clean nereden indirilir?

darkcrak darkcrak (5168)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Çoğu temizlik programlarının amaçları telefonunuzdaki ön belleğinizi ve gereksiz dosyaları temizleyerek telefonunuzun rahatlamasını sağlamaktır ayrıca telefonunuzda boş alan yoksa boş alanda açar.

    Norton Clean Nedir?

    Telefonunuzdaki gereksiz dosyaları temizleyerek telefonunuzda yer açmak ayrıca siz tek tek uygulamaların ön belleğini temizlemeyin diye uygulama sizin yerinize uygulamaların ön belleklerini temizliyor.

    Norton Clean ile istemediğiniz programları da temizleyebilirsiniz.

    📝 Not 📝: Benim deneyimlerime göre gayet başarılı bir program.

    Norton Clean nereden indirilir?

    Norton Clean'ı İndirmek için buraya tıklayın.

    Norton Clean nasıl kullanılır?

    1. İlk olarak Norton Clean Play Store'den indirelim.
    2. Kurulduktan sonra Norton Clean'i açalım.
    3. Açıldığında sizden kullanım koşulu isteyecek kabul edin.
    4. Uygulama açıldığında aşağıdaki ressimdeki adımları izleyerek temizlik yapa bilirsiniz.

    darkcrak darkcrak (5168)