Norton Security Ultra Nedir?

Bilgisayarı aldığımda yüklü olarak Norton Security Ultra diye bir şey geldi. Norton Security Ultra Nedir? Norton Security Ultra yazılımını kaldırmalı mıyım?

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Norton Security Ultra bir antivirüs yazılımıdır, isterseniz kaldırabilirsiniz tercihinize kalmış, kendinize güveniyorsanız virüslü sitelere, virüslü dosyaları indirmiyorum diyorsanız kaldırın.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    1 yıl önce cevaplandı

      Norton Security Ultra genelde Acer bilgisayarlarda bulunan bir antivirüs yazılımı.  Bilgisayarı yeni aldığınızda Norton Security Ultra kurulu olarak geliyor.

      Norton Security Ultra, Acer firmasının Norton ile ortak kurduğu bir uygulama.  Norton Security Ultra ücretli bir yazılım. Eğer aboneliğin bittiyse Norton Security Ultra uygulamasını kaldırabilirsin.

      Bilgisayarı aldıysan, sanırım 30 gün deneme sürümü bilgisayarda aktif oluyor. Abonelik ücretini yatırırsan seni korumaya devam ediyor. Eğer aboneliğin devam etmiyorsa bilgisayarda kalmasının anlamı yok. Kaldırabilirsin. Boşuna bilgisayarı yavaşlatmasın.

      murat murat (12492)