not found 404 requested resource hatası nedir

bi siteye girdiğim zaman not found http error 404 the requested resource is not found yazıyor bu , bu sıte harıc bütün sitelerde böyle

semixran semixran (2)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    internetinde bir sorun olabilir yada girdiğin chrome firefox yada vb gibi uygulamalar bozulmuş olabilir

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    7 yıl önce cevaplandı

      DNS önbelleğini temizlemelisin:

      Klavyeden windows tuşu ile birlikte R tuşuna basılır, açılan "Çalıştır" satırına "CMD" yazılır, okeylenir. CMD Komut İstemi açılacaktır (siyah pencere). Buraya ipconfig /flashdns komutu girilerek enter tuşlanır. Daha sonra PC yeniden başlatılır.

      DNS Değiştirmelisin/manuel atamalısın (8.8.8.8 - 8.8.4.4 Google DNS'yi tavsiye ederim. Yasaklı sitelerede girebilirsin):

      DNS değiştirme nasıl yapılır? (tıkla)

      temmuz temmuz (12505)