Not Found - HTTP Error 404. The requested resource is not found.

Asp.net MVC uygulamasında aşağıdaki hatayı alıyorum:

Not Found

HTTP Error 404. The requested resource is not found.

sunucu üzerindeli dosyalar hatasız ve eksiksiz.

Asp.Net Not Found - HTTP Error 404. The requested resource is not found. hatasının çözümü nedir?

alattin alattin (16999)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer bir Asp.net MVC uygulamasında Not Found - HTTP Error 404. The requested resource is not found. hatası alıyorsanız, benim yaptığım gibi IIS sunucu üzerinde hatalı yapılandırma mağduru olabilirsiniz.

    IIS sunucu üzerinde ilgili sitenin Bindings bölümünü kontrol edin. Bindings hatalı yapılandırıldıysa Not Found - HTTP Error 404. The requested resource is not found. hatası karşınıza çıkacaktır. Bindings düzeltildiğinde sorun çözülecektir.

    alattin alattin (16999)