Note 3 için Powerbank Tavsiyesi, Taşınabilir Şarj cihazı tavsiyesi

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9000Q) modeli için önerebileceğiniz powerbank var mı?

chopin1016 chopin1016 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Piyasada birçok PowerBank ürünü mevcut.İyiside var kötüsü de var.Kötüsünden alıp cihazınıza daha çok zarar verme ihtimaliniz var.Bu yüzden alırken fiyat farkı olsada kaliteli bir PoweBank almakta fayda var.

    Genelde Hepsiburada.com sitesinde PowerBank ürünleri kaliteli ürünlerden oluşuyor.Aşağıdaki bağlantıdan PowerBank ürünlerini inceleyebilirsiniz.

    Taşınabilir Şarj ünitesi - PowerBanklara ulaşmak için tıklayınız.

    Benim size önerebileceklerim;

    Samsung 11300 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı

    Philips DLP7800 Çift Usb Girişli 7800 Mah Taşınabilir Şarj Cihazı

    Philips DLP10402 10400 mAh Beyaz Taşınabilir Şarj Cihazı

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

      Peki en fazla 4 ekre full şarj eder diye bir şey söylüyorlardı. O konu hakkında bilgi verebilir misiniz?

      chopin1016 chopin1016 (1)
      8 yıl önce cevaplandı

      • En fazla 4 kere şarj eder söyleminden kastınızı tam olarak anlayamadım. Eğer kastınız PowerBank ürününün tam dolu olması halinde tek seferde pili bitene kadar telefonunuzu 4 kere doldurmak ise evet bunu yapabilir ancak siz Samsung Galaxy Note 3 kullandığınzdan ötürü 4 kere şarj edeceğini düşünmüyorum.PowerBank ürününün şarjını tekrar doldurmanız gerekecektir. Diğer türlü PowerBank ürünün 4 kere şarj ettikten sonra doldurmama veya eski performasını vermeme gibi bir konuyu sorduysanız, böyle birşey olmayacaktır.4 kere şarj doldurma süresi çok düşük bir rakam.Yüzlerce kez şarj ettikten sonra evet bir nebze PowerBank ürününün performansı ilk alınan zaman göre düşecektir.(Yüzlerce derken daha da fazla olabilir, bunu gelişigüzel olarak söyledim) ismailsarp 8 yıl önce
      • Evet tam dolu halini sormustum. Bataryamın amper degeri 3200 mAh. 11.300 mAh degerlik bir powerbank fazla gelmez mi? :/ sık sık kullanmayı dusunmuyorum tabiki ama bir zaman sonra bataryaya zarar vermesinden korkuyorum chopin1016 8 yıl önce
      • Açıkçası hiç powerbank kullanmadım, ancak düz mantıkla "3200*4=12800 Mah dolayısıyla 13.000 lik powerbank bunu 4 kere şarj eder" görüşüne pek katılmıyorum.Matematiksel olarak mümkün gözüküyor ancak pratikte bu gerçekleşmeyebilir.Telefonunuz küçük bataryalı bir model olsaydı olabilirdi.Ancak 3200 MAh li bir telefon kullanıyorsunuz.Bu yüzden 4 tam şarj olmayabilir.Bundan tam emin değilim sadece düşüncemi belirtmek istedim. ismailsarp 8 yıl önce

      Power Bank - Buradakilere bak derim...

      mamoli7683 mamoli7683 (1)