Note 3 mü ve lg g2 mi daha iyi?

Samsung Galaxy Note 3 mü yoksa LG G2 mi daha iyi?

Galaxy Note 3 mü yoksa LG G2 mü almalıyım? Hansigini önerirsiniz?

kullanici54862 kullanici54862 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Teknik açıdan kıyaslamak gerekirse;

    İşlemci gücü açısından benzer performans göstermelerine rağmen testlere göre LG G2 daha önde duruyor.

    LG G2 2 GB RAM'e sahipken Galaxy Note 3'ün 3 GB RAM'i bulunuyor.

    Her iki telefon da aynı ekran çözünürlüğüne (1920*1080) sahip olmalarına rağmen ekranı daha küçük olduğu için LG G2'nin inç başına düşen piksel miktarı daha yüksek. (Görüntü daha canlı)

    LG G2 hafıza kartı desteği sunmazken Galaxy Note 3 64 GB'a kadar hafıza kartı desteği sunuyor.

    Galaxy Note 3 büyüklüğünden dolayı 3200 mAH bataryaya sahipken, LG G2 3000 mAH bataryaya sahip. Buna rağmen LG G2 test sonuçlarına göre daha iyi bir batarya ömrü vaad ediyor.

    Her iki telefon da Android 4.4.2 güncelleştirmesine sahip.

    Her ikisinin de 32 GB'lık modellerini göz önünde bulundurursak LG G2 1199 TL, Galaxy Note 3 ise 1699 TL. Bu farkın genel sebebi boyut büyüklüğünden kaynaklı fazla malzeme kullanılması, RAM gücü ve 4K çekim yapabilme kapasitesi (ilgilenirseniz) olarak açıklanabilir. Ama fiyat farkı donanımsal farklılıklar göz önünde bulundurulduğunda fazla.

    Bu iki telefonun kıyaslanması yanlış olacaktır çünkü ikisi farklı topluluklara hitap eden ürünler. Buna rağmen bu iki telefon arasında donanımsal bir seçim yapmak istiyorsanız, LG G2 daha iyi bir fiyat/performans ürünüdür.

    Aslında en önemli nokta ne tür bir telefon istediğiniz. Eğer küçük bir telefon istiyorsanız bu ikisi arasından LG G2'yi seçmeniz daha iyi olacaktır. Tablet tarzı büyük bir telefon arıyorsanız Galaxy Note 3 sizin için daha ideal bir seçim olacaktır.

    utkubayat utkubayat (885)