Note 4 ve Helium'u bağlayamıyorum

Note 2 telefonumdaki uygulama verilerini helium ile note 4 tlf uma aktarmak istedim.note 2 de yedeklemeyi yapabildim ancak note 4 ü pc ye bağlayıp helium ile bağlantısını kuramıyorum.pc deki helium note 4 ü görmüyor.camera ptp ayarları falan diyor ama değiltirincede görmüyor

blondie blondie (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Helium uygulamasının bilgisayar tarafında kurulabilen programı var.Bunların içinde Chrome eklentisi tavsiye edilmiş.Eğer Chrome eklentisini denemediyseniz Eklenti yükleyerek yedekleme işlemini deneyin.

    Ayrıca Note 4 telefonunuzun bilgisayara bağladığınızda bilgisayar tarafından tanındığını teyit edin.Eğer sürücü(driver) taraflı bir sorun yaşıyorsanız da telefonunuz helium tarafından tanınmayabilir.Bu durumda Samsung USB sürücülerini bilgisayarınıza yüklemeniz gerekir.

    Buradaki linkte tıklayın, açılan ekrandan sayfası aşağı kaydırdığınızda Product Info kısmında Download bölümünde USB sürücülerini bulabilirsiniz.Download dedikten sonra anlaşmayı kabul ederek ilerleyin ardından bilgisayarınıza sürücüler inecektir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Note 4 ten pc ye video ve fotoğraf aktarımı yapabiliyorum fakat pc root olarak helium programında note 4 ü görmüyor.come u nereye yüklememi önerdiniz anlamadım note 2 de yedeğini helium ile google drive a aldım ama note 4 te drive dan aktarım yapmam için helium u pc nin görmesi lazım blondie 7 yıl önce