Notebook'a format nasıl atılır?

Notbookumun sistemi çöktü galiba

 Ekranda windows aşağıdaki dosya eksik veya bozuk olduğu için başlatılamadı. Diye bir uyarı geldi

\ windows\systetem32\confıg\system

özgün kur disketini veya  cd-rom windows kuru  başlatarak budosyayı kurtarmayı deneyebilirsin

onarmayı başlatmak içinilk ekranda 'r'yi seçin diyor

Ama bizim notebookta cd rom  olmadığındanformat atamıyorum.

FORMATI NASIL ATARIM?

arpacicelal arpacicelal (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    windows 7 usb kurulum

    Usb flash sürücüden Windows XP nasıl yüklenir? Usb bellek nasil açılış diski yapılır?

    Lütfen yukarıdaki iki linki inceleyin. CD Rom olmadan USB'den Windows nasıl kurulur sorununu cevabını bulacaksınız.

    cemkara cemkara (4215)