Notebook ikinci klavye takma

Notebookuma Tigoes K9 ledli Gaming klavyeyi bağlama nasıl yapılır? Bazıları notebookun kendi klavyesinin devre dışı bırakılması gerektiğini söylüyor.

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Laptopun kendi klavyesini devre dışı bırakmana gerek yok, USB portuna kabloyu takıp kullanırsın direkt olarak

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @farurhenho pekala tigoes i kullanırken laptopun klavyesi çalışırmı veya taktım hala laptopunki çalışıyorsa (hp dv6 1120et) malgibiolan 6 yıl önce
    • Laptopun kendi klavyesini kullanmassın olur biter, bunun sana bir dezavantajı olmaz ki @malgibiolan omercik 6 yıl önce
    • Emin olmak istiyorum takınca ikiside çalışırmı yada hangüsi çalışır malgibiolan 6 yıl önce
    • Her ikisi de çalışır @malgibiolan omercik 6 yıl önce