Notebook pc şarj sümgesi gözükmüyor

Arkadaşlar notebook (windows içi)  da şarj simgesi gözükmüyor

Pc şarj lambası yanıp sönüyor yanıp sönüyor sonra yanmıyor

--------------------------------------------------------------------------------

BUGÜN ÇOK SORU SORDUM HEPSİNİ CEVAPLADINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

  • Adaptör de sıkıntı yok bataryayı çıkarıp şarja takıp denedim açılıyor malgibiolan 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

1) Denetim Masası'na girin, sağ üst köşedeki arama bölümüne "sorunları gider" yazın ve gelen ekrandan Sorun Giderme linkine tıklayın.

2) Sol köşeden "Tümünü görüntüle" seçeneğine tıklayın ve burada karşınıza gelen seçeneklerden Güç seçeneğini seçip devam edin

Güç tüketimiyle alakalı sorun olup olmadığını denetler

omercik omercik (9418)