notebook u kaça yaptırabilirim

merhaba benim bir tane notebook um var ve acer ferrari zamanında işim için tozlu ortamlarda kullanmak zorunda kalmıştım ve şimdi ise ekranda görüntü yok ve bazı klavye tuşları çalışmıyor.

ben sorunun ekran kartınıda olduğunu düşünüyorum ama bunu basit bir şekil halletmek mümkünmüdür bir bilgisayarcıya gitsem ve ekranını

ve klavyesini yaptırsam fiyatı kaç tl ye mal olabilir.

evet bazı arkadaşlarımız diyebilir adamlar kaça yaparsa gibisinden her yer farklı fiyata yapar çünkü tahimini olarak kaç tl ye denk gelir?

ardavarol ardavarol (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer tek sorun klavye ve ekran ise 150 TL'den aşağı kurtulamassın diye düşünüyorum.

    omercik omercik (9418)