Notebooka USB klavye nasıl bağlanır?

Notebooka USB ile Tigoes K9 ledli gaming klavye nasıl bağlayabilirim?

0138adana 0138adana (54)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Notebook'a USB klavye bağlamak için özel bir işlem yapmana gerek yok. Klavyeyi boş olan bir usb porta takman yeterli.

    Bilgisayar otomatik olarak USB klavyeyi görecektir. Bazı klavyelerde özel olarak yazılım gelir. Klavyeyi aldığında klavye ile bir yazılım geliyorsa onu yükleyebilirsin. Bu yazılım (eğer varsa) klavyede bazı özel tuşları kullanılabilir hale getirir. Yoksa zaten hiç bir işlem yapmana gerek yok.

    hakan hakan (15409)
    6 yıl önce cevaplandı

    • laptopun klavyesi falan deaktifedilmesi gerekiyor fln die duydum da ondan 0138adana 6 yıl önce
    • @0138adana hayır etmene gerek yok. taktığın an USB devreye girer ve kullanırsın hakan 6 yıl önce