Notepad++ ücretlimi?

Merhaba;

JavaScript vb. daha iyi yazmak için Notepad++ indireceğim ücretlimidir?

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Notepad++ 7.5.8 (32-bit) İndir

    Notepad++ 7.5.8 (64-bit) İndir

    Ücretsizdir ve zaten @nvidiagtx bunu belirtmiş. Ama onun paylaştığı linkte olanında Türkçe dil tercihi varmı bilemiyorum. Gezginlerde olan Türkçe arabirime sahip.

    Fakat Windows'ta Not Defteri zaten mevcutken ayrıca Notepad ihtiyacı olabilirmi bilemiyorum. Ama hiç sanmıyorum. Neden ayrıca ihtiyaç olsunki?

    Onda JavaScript daha iyimi yazılıyormuş? Bilmiyordum :)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @temmuz açık kaynak kodlu olduğu için oyun felan yazılabiliyor toprak34 6 yıl önce
    • Maşallahın var. İyi ilerliyorsun. Bak şimdiden öğretmeye dahi başladın :) @toprak34 temmuz 6 yıl önce
    • @temmuz :) :) 7. sınıfa kadar oyun yazıcam kendime hedef koydum. Yada bir uygulama :) toprak34 6 yıl önce
    • 7. Sınıfa kadarmı olur daha sonrayamı kalır, ama sen bunu mutlaka yaparsın. Buna inanırım. Zira çok meraklısın ve çok istiyorsun, pırıl pırılda bir zekaya sahipsin. Başarılı olmak için her şey var sende. Yola devam @toprak34 :) temmuz 6 yıl önce
    • @temmuz :) :) Asp.Net e başlıyacam bikaç gün sonra :) toprak34 6 yıl önce
    • Kolay gelsin sana. Başarılar seninle olsun @toprak34 temmuz 6 yıl önce
    • @temmuz teşekkürler temmuz abi :) toprak34 6 yıl önce

    Hayır Ücretsizdir

    NOTEPAD

    nvidiagtx nvidiagtx (690)