nox android oyunları oynatma kasıyo

android oyunları bilgisayarda oynama programı nox u indirdim fakat kasma var windows 7 ekran kartı 2gb ram 2gb falan neden kasıyo acaba daha fazlamı ram gerekli

anonim15432 anonim15432 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ram 4 GB Ve üstü Olursa Kasma Yapmaz

    ama  4 GB in Alti olursa kasma yapabilir çünkü işlemci bilgisayarı yorar

    Benim Bilgisayrimda Clash of clans , Hungry Shark,  Special Force Flan Oynuyorum Kasma yapmıyor 2 GB ram bilgisayarimda var 16 GB lik bilgisayarimda galiba senin pc nin işlemcisi düşük

    Kasmamasi için

    Directx Güncelle

    Ekran Kartını Güncelle

    Bilgisayarında Arkja planda çalışan program varsa gereksiz ise kapat

    nvidiagtx nvidiagtx (690)