NOX App Player'e RAM nasıl verilir?

Nox app playere RAM nasıl verebilirim? 2 GB RAM'im var. C-OPS'yi PC'de oynamak istiyorum.

kralkatili123 kralkatili123 (26)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Critical Ops oyununu bilgisayardan oynamak için Nox App Playere ihtiyacın yok. Facebook Gameroom (tıkla) indirerek Çoğu oyunu bilgisayardan oynayabilirsin. Facebook hesabından giriş yaparak tabiki. Facebook Gameroom, bir Facebook projesidir.

    toprak34 toprak34 (2026)