Nox App Player nedir? Nox App Player nasıl kullanılır?

Nox App Player nedir, nasıl kullanılır? Nox App Player nasıl indirilir?

Nox App Player ile bilgisayarda Android uygulamalarını çalıştırma

omercik omercik (9418)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Nox App Player, bilgisayarda WhatsApp kullanımı ve bilgisayarda Instagram’dan mesaj gönderme gibi işler için kullanabileceğiniz ücretsiz Android emülatörüdür.

    Nox App Player programını kullanarak Windows veya Mac bilgisayarınızda Android oyunlarını ve uygulamalarını kolaylıkla çalıştırabilirsiniz.. Eğer BlueStacks alternatifi program arıyorsanız Nox App Player’i kesinlikle öneririm. Ben biraz kullandım, şahsen BlueStacks den daha fazla beğendim. Kendi içinde root özelliği de var, yani isterseniz rootlu kullanabiliyorsunuz.

    Nox App Player ile bilgisayarda Android çalıştırma nasıl yapılır?

    Nox App Player – Windows

    Nox App Player – Mac

    1. Öncelikle yukarıdaki bağlantılardan Nox App Player’i bilgisayarınıza indirin ve kurulumu yapın.
    2. Kurulum tamamlandıktan sonra açın, ilk kurulumda açılması biraz uzun sürebilir.
    3. Açıldıktan sonra herhangi bir hesap eklemenize gerek yok, direkt Android launcher karşınıza gelecektir. Ama uygulama ve oyun indirebilmek için Play Store’u kullanmanız (dolayısıyla Google hesabı eklemeniz) gerekiyor.
    4. Bütün kurulum işlemlerini tamamladıysanız artık yapmanız gereken başka bir şey yok, programı kullanabilirsiniz.

    Nox App Player da apk ekleme özelliği de bulunuyor. Tıpkı Android telefonda olduğu gibi apk ekleme yapabilirsiniz.

    Nox App Player ücretli mi?

    Hayır. Nox App Player'i indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir. Herhangi bir ücret ödemek zorunda değilsiniz.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @farurhenho 2gbli pcim varda fazla kasma yaparmı kasmamasi için hangı ayarlari yapmalıyım??? temmuz2004 6 yıl önce
    • Ayarlardan Nox App Player'a en fazla 1 GB RAM vermeni tavsiye ederim. @temmuz2004 omercik 6 yıl önce