.npsk fidye virüsü çözümü offline

.npsk fidye virüsü ile şifrelenen foto, belge vs dosyalarımı bir yıldır kurtarmaya çalışıyorum ve halen bekliyorum. Npsk fidye vürüsü çözümü bulundu mu? Offline ile şifrelendi dosyalarım ve ID no T1 ile bitiyor.

sscr sscr (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    STOP DJVU varyantı bir uzantı. Emsisoft bu konuda zaman zaman güncelleme yapıyor.

    https://www.emsisoft.com/ransomware-decryption-tools/stop-djvu?__c=1

    Buradaki yazılım ile deneyebilirsin. Emsisoft hangi uzantılar için Offline anahtar eklendi açıklamıyor. Ancak zaman zaman gidip deneyebilirsin.

    murat murat (12492)
    2 yıl önce cevaplandı

      Kardeşim ilgin icin teşekkür ederim uzmanim nette çözulen varyantlar listesi arasinda bulunuyor bu npsk vürüsü (yada benmi yanlış anladim) lgili siteden indirdim programi halen çözülemiyor. 10 yillik emek mahvoldu İnşallah kurtuluruz bu illetten birgün.

      sscr sscr (1)