NTFS file system sorunu yaşıyorum, nasıl çözebilirim?

haalilyuksel haalilyuksel (1)
3 yıl önce sordu

  • Sorunun nedir, biraz daha detay vermen lazım yoksa sorunu kaldırmak zorunda kalacağım. alattin 3 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Aldığın hata mavi ekran mı? Bunun gibi:

Eğer sistem açılıyorsa belirsiz zaman aralıklarıyla mavi ekran alıyorsan HD Tune ile HDD'ye Bad Sector testi yap. Ve health sekmesinin ekran görüntüsünü at.

HDTune programını aç ve Error Scan kısmına tıkla, start tuşuna bas. Quick Scan tiki kapalı olmalı.

hydra hydra (3800)