Numara doğrulaması olmadan sosyal medya hesabı nasıl açılır?

Galiba YouTube ve Instagram'da 5ten fazla hesap açamıyorduk. Açınca IP bloklanıyodu ve telefon doğrulaması istiyordu. Nasıl sınırsız hesap açabilirim?

birhankg birhankg (21)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hesapları Açıp Limit Dolduğu Zaman

    Tarayıcı Geçmişine Girin Ve Hepsini Temizleyip Tarayıcıyı Yeniden Başlatın .

    malgibiolan malgibiolan (307)
    6 yıl önce cevaplandı

      Instagram, YouTube veya Facebook'ta bahsettiğiniz gibi bir sınırlama söz konusu değildir. Numara doğrulaması istemesinin sebebi güvenlikten ötürüdür. Yani sahte hesapların çoğalmasının önüne geçmek amacıyla telefon numarasıyla hesabınızı doğrulamanız istenir. Eğer sizden numara doğrulaması istenirse bunu yapmak mecburiyetindesiniz.

      omercik omercik (9418)
      6 yıl önce cevaplandı

      • 5 kere hesap açabiliyoruz sadece ondan sonra numara gerekiyor birhankg 6 yıl önce
      • Bir numara 2 kez doğruluyabiliyor bana 20den fazla hesap lazım birhankg 6 yıl önce