numlock sorunu

oyun oynarken fazlasıyla ihtiyacımız olan num tuşu benim leptopta yok . ekran klavyesinde de yok .. touc-ıt klavye uygulamasında da yok . . ne yapmalıyım   ( bu arada gta 5 te native trainer kontrolü için lazım .)

76enes 76enes (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Anladığım kadarıyla bilgisayarınızda Numeric tuş takımı bulunmuyor bu yüzden Num Lock tuşu yok. Numeric tuş takımı olmayan laptoplar oyun için değildir, seçiminizi ona göre yapmanız gerekirdi bilgisayar alırken..

    Bu durumda size klavye almanızı önereceğim. Tavsiyelerim şunlardır:

    HP K2500

    Logitech K360

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Oyun için önereceğim klavyeler şunlardır;

      Everest Rampage KBR-01

      Everest Rampage SPECTRA R5

      Biraz pahalı, bütçen varsa sana uygun Razer Blackwidow Chroma V2

      Tigoes K9 (Ledli)

      Sana öneri olarak, bir set sunacağım. İçinde Klavye, Mouse, Kulaklık, Mouse Pad ve Hoparlör bulunuyor. Ben fiyatı gayet uygun buldum, bakmanı öneririm. Everest SGM-K77 Usb Gaming Set

      toprak34 toprak34 (2026)