nvıda geforce sürücü

Nvıda geforce ne işe yarar.Bende Nvida geforce 630m 1 gb yazıyor.

adana01 adana01 (1)
8 yıl önce sordu

  • işletim sistemin ne windows 7 mi windows 8 mi windows 8.1 mi windows 10 mu ve kaç bit kaç bit olduğunu nasıl öğrenebilirim dersen bilgisayarıma sağ tıkla özellikler de orda yazar efsaneemrahylz 8 yıl önce
  • windows 10 64 bit işlemci laptop adana01 8 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Nvidia GeForce bilgisayarının ekran kartı, 630 m bir Nvidia modelidir, 1 Gb ise bu ekran kartının RAM değeridir (hafızası).

Bilgisayarda oyun oynayabilmeni sağlar :)

Grafik işlemcisidir; oyun, video, resim, bilimum grafik öğelerinin görüntülenmesini sağlar. Bilgisayarlarda ekran kartı veya başka ifadeyle grafik işlemcisi (GPU) olmazsa ekrana görüntü gelmez.

temmuz temmuz (12505)