Nvidia 1050 ve 1050 Ti farkı..?

Merhabalar dilerim..

bende monster marka bir laptop var lakin bende olan ekran kartı 1050 olan model birde 1050 Ti varmış ve çok daha güçlü olduğunu söylüyorlar.. acaba ne kadar güçlü kullanan varmı ? veya 1050 ile 1050 ti arasında net fark nedir..? birde 1050 model daha ne kadar idare eder piyasayı..?

şimdiden teşekkür ederim..

italyansoda italyansoda (3)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Aralarında performans farkı elbet var aşağıda videoları var izleyip bakabilirsin. Ancak günümüzde ( Masaüstü içinn konuşuyorum ) 1050 ve 1050 Ti alınmaz. Laptoplarda hani bütçe uygunsa 1050 Ti'lı Laptop alınabilir ancak şu var Laptoptaki ekran kartının gücü Masaüstü bilgisayarlardaki ekran kartı gücünden düşük. Laptop 1050 Ti diye PC'ye takılan 1050 Ti ile aralarında fark var çünkü Laptop'taki Mobil bir ekran kartı.

    https://www.youtube.com/watch?v=8aFPl3Qt97w

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

      1050 ile 1060 arasında gibi düşünebilirsin kısaca 1050Ti=1055 miş gibi bir şey oluyor

      umutrc umutrc (13)