Nvidia 350..12 Driver Sorunu !!

Bu driver'ı bugün indirdim ama birtürlü kurulmuyor tam kurulurken ekran siyah oluyor görüntü gidiyor ve mecburen resetlemek zorunda kalıyorum ama eski driverı kurarken sorun olmuyor bu driver sorunlu mu acaba ekran kartına OC falan yapmıştım onunla alakalı olabilir mi ? tam 3 kere format attım ama sorun aynı şuanda hiç birşey kurmuyorum tekrar format atmamak için. Bide sağ alttaki windows deneme sürümü yazısının fontuda değişmiş format atmama rağmen normalde inceydi şimdi baya kalınlaşmış.

deniza deniza (49)
9 yıl önce sordu

  • Her soru cevaplanacak diye bir kural yok. Bu tür bir tavır gösterirseniz zaten kimse cevaplamaz. hakan 8 yıl önce

Toplam 1 Cevap

OverClock bu gibi sorunlara yol açabilir.

Birde ekran kartının üreticisinin güncel sürücülerini deneyin. Ekran kartınızın markasını vermedğinizden link veremiyorum.

Örneğin MSI, ASUS gibi üreticilerin bazen kendilerine özgü sürücüleri oluyor.  Standart Nvidia sürücüsü kurmak yerine bunu kurmayı deneyebilirsiniz.

 Windows fontunun büyümesi ekran kartının sürücüsü ile ilgili olabilir, doğru sürücüleri yüklediğinizde sorun çözülecektir.

alattin alattin (16984)
8 yıl önce cevaplandı

  • Inno3D GT 430 diye abuk sabuk bi firma hocam bi yardım lütfen deniza 8 yıl önce