NVIDIA 630 ekran kartımı güncelleyemiyorum

Arkadaşlar 2 gündür sabah akşam yapmaya çalışıyorum az öncede çok fazla uğraştım ama olmuyor sayısız video izleyip denedim olmadı lütfen yardım edin

umuteksioglu umuteksioglu (1)
4 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Yapıp denemene rağmen güncelleyemiyorum dediğine göre bazı problemlerle karşılaşıyor olmalısın. Bu karşılaştığın problemler tam olarak neler detaylı bilgi verirsen daha iyi yardımcı olabiliriz. "Ekran kartını güncelleyemiyorum" deyince hiçbir şey anlaşılmıyor.

Örneğin bir hata alıyorsan aldığın hatayı yazabilirsin.

omercik omercik (9418)