NVIDIA 8400GS ekran kartı için Overclock ayarları nasıl olmalı?

Arkadaşlar bende 8400GS var. 1 ay sonra yenisi alacağım. Allah izin ederse o zamana kadar O.C yapmayı düşünüyorum . Bana gerekli ayarları söyler misiniz?

Şimdiki ayarlar:

GPU Clock: 459 Mhz

Memory clock: 350 Mhz

Shader clock: 918 Mhz

muratg muratg (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kart aşırı derecede eski ve maalesef performansı çok düşük. Bu bağlamda O.C yapsan bile kayda değer bir performans alamayacağını baştan belirtmek istiyorum. Ben yine de O.C yapmak istiyorum dersen MSI Afterburner yazılımı aracılığıyla ufak bir O.C yapabilirsin. Arayüz gayet düzgün ve kullanımı çok basit bir yazılım. Ufak ufak frekansları arttırıp stabilite testi yapabilirsin.

    MSI Afterburner'ı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsin.

    MSI Afterburner 4.1.1

    brsozl brsozl (1961)