NVIDIA Denetim Masası erişim reddedildi hatası

Merhaba; mütevazi bir laptopum var, retro oyun oynarken kullanıyorum, ekran kartı nvidia 610m. Bilgisayarı formatladım driverları tekrar kurdum fakat oyun grafiklerini nvidia denetim modundan düşürmeye çalıştığımda erişim reddedildi hatası alıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim, teşekkürler.

erişim engellendi nvidia

seniordiego seniordiego (5)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    DDU ile sürücü'yü kaldır en son sürümü yükle. Eğer olmazsa son sürümden önceki sürümü yükle.

    infinity infinity (402)