Nvidia denetim masası gözükmüyor, nasıl çözebilirim?

Nvidia Denetim masasını gizli simgelerden yanlışlıkla kapata tıkladım ve daha gelmedi, geri nasıl getirebilirim?

kullanici939740 kullanici939740 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ben olsam hiç uğraşmaz direk NVIDIA ekran kartını silip tekrardan yüklerdim. NVIDIA ekran kartını silip yüklemek en mantıklı seçenek ve ayrıca en kısa yol.

    NVIDIA ekran kartımı nasıl silip yüklerim?

    İlk olarak DDU ile Nvıdıa ekran kartınızı silin ve sildikten sonra Nvıdıa ekran kartını tekrardan kurun.

    Ekleme: Daha önceden youtube kanalımızda bu konu ile ilgili bir video çekmiştik, dilerseniz aşağıdaki linkten çözüme gidebilirsiniz.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      Masaüstüne sağ tıklayınca NVIDIA Denetim Masası yazmıyor mu? Buradan indirebilirsin Windows 10 için Nvidia Kontrol Panelini.

      hydra hydra (3800)