Nvidia denetim masasında ekran bölümü yok

Nvidia Gtx 1050 Kulanıyorum Nvıdıa Denetim Masasında Ekran Bölümü yok onun yerine physx var laptop bilgisayar.

lyntw lyntw (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tam olarak yapmak istediğin şey nedir yazsan daha iyi olurdu. Neyi ayarlamak istiyorsun? Hangi işletim sistemini kullanıyorsun?

    Yabancı bir forumda Nvidia Ekran bölümü yok sorusuna şu şekilde cevap yazmışlar bir kaç kişiye de faydalı olmuş.

    1. Önce ekran çözünürlüğünü 1024 x 768 e ayarla.
    2. Daha sonra Masaüstünde sağ tuşla tıkla ve Ekran çözünürlüğü seçeneğine git. Nvidia denetim masası üzerinden değil farklı bir yoldan ilerleyeceksin.
    3. Alta dikkat edersen şimdi Gelişmiş Ayarlar seçeneğini göreceksin. Bu seçenek çok küçük yazılmış gözünden kaçabilir.
    4. Orada Intel HD denetim paneli olacak ona gir.
    5. Karşına gelen seçeneklerde Ölçeklendirmesi olacak. Onu Tam ekran olarak ayarla.
    6. Daha sonra çözünürlüğünü 1366 * 768 olarak ayarla.

    Bu tam ekran konusunda sorun yaşıyorsan çözüm sağlayacaktır.

    hakan hakan (15394)