Nvidia Ekran Kartı güncellerken hata alıyorum, ne yapmalıyım?

Merhaba ben Nvidia ekran kartını Geforce Experience üzerinden güncellemek istiyorum fakat hata veriyor gncelleyemiyorum bir türlü. Sürekli bu hatayı veriyor işletim sistemim 64 bit şuanki sürücü sürümü 391.35 GeForce GT 730 ekran resmi aşağıda;

https://hizliresim.com/2HrbUl

emrah662020 emrah662020 (30)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    NVIDIA "GT 730" sürümünden desteğini kestiğini açıklamıştı yani daha güncelleme gelmiyecek. Gelen o güncelleme yanlış güncelleme yani ne kadar zorlarsan zorla o sürümü cihazına yükleyemezsin. Nvıdıa GT 730'ın en son sürümü 391.35 ve başka bir driver yüklemeyemezsin bundan başka.

    En son güncelleme: https://www.nvidia.com.tr/drivers/results/133006#driverInfo-133006=1

    darkcrak darkcrak (5158)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Peki bu Gt 730'un bi üst modeli hangisi ondan alsam ona güncelleme gelir mi emrah662020 3 yıl önce
    • Dediğim gibi bu listede olanlara güncelleme gelmeyecek fakat bu listede olmayanlara güncelleme gelmeye devam edecek @emrah662020 darkcrak 3 yıl önce
    • Tm 500-600 TL arası olan varmı güncelleme gelen ekran kartı önerirmisin emrah662020 3 yıl önce
    • Bilgisayarının özelliklerini bilmiyorum ayrıca bu konu ile alakalı ayrı bir konu açar mısın @emrah662020 darkcrak 3 yıl önce
    • Anakart modelin ne? Bilgisayarın laptop mu? Bilgisayarının kaç watt olduğunu yazar mısın yeni konuda. @emrah662020 darkcrak 3 yıl önce