Nvidia ekran kartı kurulum sorunu

iyi günler nvidia ekran kartı sürücüsünü actıgımda nvidia control paneli calişmayi durdurdu hatasini aliyordum daha sonra silip tekrar yükleyim dedim  http://uzmanim.net/soru/nvidia-kurulum-programi-basarisiz-hatasi/1478 buraya girip bilgisayari güvenli modda başlatip driveri kurdum sorunsuz sonra bilgisayari normal modda actıgımda ilk actıgımda herhangi bir hata vermedi daha sonra 2. actıgımda yine aynı hatayi aldim yani  nvidia control paneli calişmayi durdurdu hatasini ne yapabilirim teşekkürler

fonkmod fonkmod (2)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Ekran kartının driver'ını Nvidianın sitesinden İşletim Sİstemine uygun  güncel sürümü kur.

    - Sorun devam ederse

    - Bios Update yap.

    -

    ogzkzu ogzkzu (286)
    9 yıl önce cevaplandı

      Eğer sorunun düzelmediyse bi de bunu dene :

      Arkadaşlar bu ve benzeri sorunlar ben de çok oluyordu. Ama artık çözümü var. Ekran kartınız ilk günkü gibi olacak aslında bunu AMD Ekran kartınızda hatta sıkıntı çıkaran başka sürücülerin problemlerini çözmekte de kullanabilirsiniz. :D
      Neyse artık çözüme geçelim...
      (Not: Bu arada bu çözümü istediğiniz gibi istediğiniz yerde kullanabilir paylaşabilir yazabilirsiniz. Lütfen paylaşımları alıntı şeklinde yapalım. Bunun çözümünü de hiçbir yerden almadım ben yaptım oldu sizde de olacaktır İnşallah :) ...  )
      1. Start(başlat ya da Windows) tuşuna sağ tık yapın "Aygıt Yöneticisine" tıkla.
      2. "Görüntü bağdaştırıcıları"ndan NVIDIA Ekran Kartınıza sağ tık yapın "Sürücü Yazılımını Güncelleştir" e tıkla.
      3. "Sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara" buna tıklayın.
      4."Bilgisayarımdaki aygıt sürücüleri listesinden seçmeme izin ver" buna tıklayın.
      5. Buradan da NVIDIA Ekran Kartınızı seçin ve "İleri" ye tıklayın.
      En sonunda "... Başarıyla Güncellenmiştir "  çıkarsa işlem tamamdır.
      İşte bu kadar ekran kartınız ilk günkü gibi olmuştur. :)

      bikul bikul (1)
      8 yıl önce cevaplandı

        http://www.windowscentral.com/how-fix-nvidia-control-panel-not-opening-windows-10-anniversary-update

         ben buradaki çözümü yaptım. Bende ki sorun bu şekilde çözüldü arkadaşlar.

        oqqanoo oqqanoo (1)