Nvidia Ekran Kartı Kurulumu

selamun aleyküm arkadaşlar benim şöyle bir sorum olacak önceki sürümlerde nvidia ekran kartını kurarken Hızlı(önerilen) özel(gelişmiş) seçeneklerinden özel(gelişmiş) seçeeğini seçip ileri diyip Temiz kurulumu yazısına tik koyup ileri diyip nvidia grafik sürücüsü geforce expreince kaldırıp kaldırma işlemi bittikten sonra benden nvidia kurulum ekranı bilgisayarı yeniden başlatmamı istiyordu bilgisayar yeniden başlayıp bilgisayar açıldığında öyle kuruyordu bu kez yaptığımda nvidia ekran kartını kurarken Hızlı(önerilen) özel(gelişmiş) seçeneklerinden özel(gelişmiş) seçeeğini seçip ileri diyip Temiz kurulumu yazısına tik koyup ileri diyip nvidia grafik sürücüsü geforce expreince kaldırıp kaldırma işlemi bittikten sonra benden bilgisayarı yeniden başlatmamı istemeden direk kurdu kurduktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmamı istemedi bilgisayarı ben elle yeniden başlatsam sıkıntı yaratırmı lütfen cevap verin arkadaşlar

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
8 yıl önce sordu

  • Arkadaşlar derdimimi anlatamadım lütfen cevap verin efsaneemrahylz 8 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Hayır, bir problem olmaz için rahat olsun.

temmuz temmuz (12505)