Nvidia Ekran Kartı Kurulumu

Selamun aleyküm arkadaşlar benim şöyle bir sorum olacaktı alttaki resmi normal başlangıç olarak ayarladım nvidia ekran kartı güncellemeleri geldiğinde temiz kurulum yapıyorum temiz kurulumda nvidia geforce sürücüsü ve geforce experinceyi kaldırıp benden bilgisayarı yeniden başlatmamı istiyor ve  alttaki resmi normal başlangıç seçili yaptım bir sonraki nvidia ekran kartı güncellemesi geldiğinde temiz kurulum yapıp sürücüleri kaldırıp şekil resimdeki gibi olursa bir sorun olurmu işletim sistemi windows 8.1 pro 64 bit

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hiç bir sorun olmaz Emrah, bu şekilde kalabilir. Normal başlangıç zaten varsayılan ekran. Eğer bir sorun olursa diğer seçenekleri kullanırsın.

    cemkara cemkara (4215)