NVIDIA ekran kartı ünlem işareti sorunu

Merhaba, Laptobumda Nvidia GT 740M ekran kartı var. Bilgisayar bunu görüyor ama üzerinde ünlem işareti var.

Burada da GPU Clock vs. 0 görünüyor acaba donanımsal bir sorun mu bu?

birdo birdo (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Donanımsal olup olmadığını söylemek için erken. Ekran kartını DDU programı ile kaldırıp yeniden yüklemeyi denedin mi? Son sürümünü sıfırdan kurmayı deneyelim.

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Denedim ama hala aynı sorun. birdo 4 yıl önce

    Yazılımsal sorun da olabilir, olmayada bilir, Ekran kartını DDU ile sil, son sürümünü yükle yine aynımı bak.

    infinity infinity (402)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Yaptım ama hala aynı. birdo 4 yıl önce

    Bazen hatalı sürücü yüklendiğinde de ekran kartı üzerinde sarı ünlem oluşur. Şu Nvidia GT 740M için şu sürücüyü yükler misin?

     https://www.nvidia.com/download/driverResults.aspx/132841/en-us Daha sonra tekrar kontrol et bakalım sarı ünlem var mı.

    Fermi serisi GPU'lar için 391.35  WHQL üzeri sürücü yüklendiğinde bahsettiğin sorun ortaya çıkabiliyor.

    alattin alattin (16999)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Bu da işe yaramadı maalesef birdo 4 yıl önce
    • @birdo laptop marka modeli nedir, işletim sistemin nedir? alattin 4 yıl önce