Nvidia ekran kartı ünlem işareti

Aygıt yöneticisinde ekran kartımın yanında ünlem işareti var hata kodu 43

clavicula clavicula (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Arızalanmış olabilir ki en yüksek ihtimal ile de arızalanmıştır, aşağıda ki yöntem ile Ekran kartı driverını DDU ile kaldırıp güncel versiyonunu tekrar indir.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Ekran kartın arızalı yani ekran kartını iyi bir teknisyene vermeni tavsiye ederim. Bana sorarsan bu işi bilen ve bu işler ile uğraşan bir teknisyene vermende fayda var. Önceki konunda da zaten sana ekran kartının bozuk olduğunu belirmiştik.

      darkcrak darkcrak (5168)