NVIDIA ekran kartının yanında ünlem işareti var. Ne yapmam gerek?

Bilgisayarıma format attırdım ve ilk açtığımda sadece intel ekran kartı bulunuyordu daha sonrasında kendim Nvidia'nın sitesinden ekran kartı modelimin son sürücüsünü indirdim ve kurdum ( bu işlemleri yapmadan kalıntı varsa diye ddu ile Nvidia yı sildim ) bilgisayarı yeniden başlattığımda ise ekran kartı sürücümün yanında sarı bir ünlem işareti bulundu

SİSTEM ÖZELLİKLERİM (Asus x542ur)

-intel core i5 7200

-Nvidia 930 Mx

-intel HD 620 graphic card

-windows 10 x64

Desteğinizi bekliyorum

clavicula clavicula (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Nvidia yı sildiğin için öyle olmuş şimdi sağ tıklayıp güncelleyin yine sildiğiniz şeyler gelecek ama ünlem gidecek .Onlar silince nvidianın yanında ünlem olmaya devam edecek.

    adils adils (136)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Aygıt yöneticisinde hiç gözükmediği için kalıntı dosyalarını silip yeniden son sürücüyü yükledim şu an görünüyor fakat yanında ünlem işareti bulunuyor ve güncelle dediğim zaman zaten son sürücüyü kullanıyorsunuz diyor clavicula 3 yıl önce
    • O zaman aygıtı silin ama tiki işaretleyin sonra donanım değişiklik lerini taraya basıb yeniden güncelleyin. adils 3 yıl önce
    • Yada NVidia experience indirip sürücüyü güncellemeye çalışın adils 3 yıl önce
    • Nvidia experience de sürücünüz güncel diyor aygıtı sildikten sonra ise Nvidia tamamen kayboluyor gözükmüyor sonra yeniden son sürümü indirdiğimde tekrarlıyor başa dönüyoruz clavicula 3 yıl önce

    Tekrardan DDU ile Nvidia'yı kaldırıp Geforce Experience indirip kur. Eğer yine ünlem işareti olursa kartta bozukluk var demektir.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Teşekkürler bu işlemi yaptım demek ki kart bozulmuş

      clavicula clavicula (1)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Maalesef bu mümkün. Tamir ettirirsen 400 TL civarı masraf çıkacak bunu düşün. Eski sürüme dönmeyi dene. hydra 3 yıl önce
      • Üzgünüm eski sürüme de dönmüyor clavicula 3 yıl önce