NVIDIA ekran kartıyla FreeSync monitör kullanılır mı?

Nvidia Ekran Kartında Freesync Monitor Kullansak Ne Olur ?

Bazıları O Özelliği Kullanmazsın Diyor . Bazıları Ekranda Yırtılmalar Olur Diyor.

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    FreeSync AMD'nin geliştirmiş olduğu bir teknoloji. Bir zararı olacağını zannetmiyorum. Arkadaşının dediği gibi NVIDIA kartında freesync özelliğini kullanamazsın olur biter.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @farurhenho FreeSync Özelliği Ne İşe Yarar ? malgibiolan 6 yıl önce
    • Maalesef tam olarak bilgim yok ama oyun performansıyla alakalı bir şey. Bilgim olmadığı için bir şey diyemeyeceğim. İnternetten araştırabilirsin. @malgibiolan omercik 6 yıl önce