Nvidia Experience görünmüyor

Nvidia Experience Görev yöneticisinde arka planda görünüyor ancak gizli simgeler dahil hiçbiryerde görünmediğinden pencere açamıyorum. Oyunları optimize edemiyor, driver güncelliyemiyorum. Bu durum çok can sıkıcı ve hiçbir yerde yanıt bulamadım. Güvenlik duvarı, antivirüs kapatıp da denedim ama zaten alakası olamaz çünkü program açılıyor sadece ben görüntüleyemiyor, hiçbirşey yapamıyorum. Driverım güncel deil zaten videolarda -flash player eklentilerinde hatta chrome win-8 modudnda bile sorun çıkarıyor.

caglardogan caglardogan (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    merhaba bilgisayarı güvenli modda açınız ve nvdianın driverini kaldırınız ve en son sürümümnü modeliniz ile birlikte nvdiadan indiriniz ve kurunuz sizin sorununuz driver uyumsuzlugu eskı driver ve yeni driver arasındaki çakışma eğer belirttğim işlemi yparsanız sorun çözülecektir.saygılarımla

    laboustasarim laboustasarim (693)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Ancak maalesef driver kurulumunda(GEFORGE EXPERİENCE KULLANMADAN) 7-zip hatası alıyorum yinede saolun. caglardogan 9 yıl önce
    • bu hatanın sebebi 7 -zipden kaynaklı onu da kaldırnız ve winrar kurunuz birde öyle deneyiniz.. laboustasarim 9 yıl önce
    • BİLGİSAYARIMDA WİNRAR KURULU 7-ZİP ZATEN HİÇ YÜKLENMEDİ BU BİLGİSAYARA. caglardogan 9 yıl önce
    • indirdiğiniz dosyanın linkini paylaşırmısnız birinceleyim laboustasarim 9 yıl önce
    • http://tr.download.nvidia.com/Windows/337.88/337.88-notebook-win8-win7-64bit-international-whql.exe caglardogan 9 yıl önce
    • linkdeki programı inceledim herhangi bir hata ile karşılaşmadım muhtemelen sorununuz işletim sisteminde virüs var bu sebeple bir virüs taramsı yapıp tekrar export etmeyi deneyiniz ve kurulumunu gerçekleştiriniz.eğer ki yine olmazsa dilerseniz uzak bağlantı ile sorunu çözebilirim.saygılarımla laboustasarim 9 yıl önce