NVİDİA geforce 635M bu grafik sürücüsü uyumlu grafik donanımı bulunamadı hatasının çözümü

Merhaba NVİDİA ekran kartı güncelleme sorunun çözümünü öğrendim sorun NViDİADADAYMIŞ iletişeme geçtim bende ekran kartımın modelini söylememi istedi bende NVİDİA geforce 635M yazdım NVİDİA desteğini kesmiş geforce 635M ekran kartı sahip arkadaşlara ve geforce 635M den düşük veya yüksek ekran kartı sahibi olan arkadaşlar güncellemeyi yaparken bu  grafik sürücüsü uyumlu grafik donanımı bulunamadı hatası alıyorsanız son güncelleme ile ne yazıkki sizinde desteğini kesmiş olabilir bu NVİDİA ne yapıyor hiç anlamış değilim ama baya bir küfür ettim içimden şimdi bilgisayar ağırlaştıkca ağırlaşacak

gorele28 gorele28 (387)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    NVİDİA  397.31 sürümü ile artık desteklenmeyen ekran kartı listesi

    bu  grafik sürücüsü uyumlu grafik donanımı bulunamadı hatası alan arkadaşlar verdiğim linke tıklayıp ekran kartınızın modeli yazıyorsa bilinki nvidia o ekran kartına desteğini kesmiş

    gorele28 gorele28 (387)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @mert231 arkadaşım senin ekran kartında yukarda verdiğim linkte var bu nvidia ne yapıyor hiç anlamış degilim gorele28 5 yıl önce
    • paylaşım için sağol oldukça faydalı olmuş. Nisan 2018 tarihi ile Nvidia Fermi serisi GPU'lara desteği kesmiş. 2019 yılına kadar güvenlikle ilgili güncelllemeler alınabilecekmiş. Haberdar olduk sayende. hakan 5 yıl önce
    • rica ederim @hakan bey gorele28 5 yıl önce