NVIDIA GeForce 9500 GT sürücüsü nasıl güncellenir?

merhaba arkadaşlar benim bir sorunum var Nvidia downloand sitesinde nvidia geforce 9500 gt masaüstü bilgisayar için nasıl güncellenir masaüstü için ürün serisini 900 serisini işaretliyorum ürün de geforce 950 gtx çıkıyor 9500 gt çıkmıyor nasıl yapabilirim @temmuz bey

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Alttakileri bir dene bakalım:

    İlk olarak -eğer sisytemde daha önce hatalı ve uyumsuzda olsa- bir ekran kartı sürücüsü yüklü bunu temiz bir şekilde kaldırırsın. Temiz kaldırım için Display Driver Uninstaller - DDU (tıkla) programını kullanabilirsin.

    Daha sonra Nvidia sürücü yükleme (tıkla) sayfasında "OTOMATİK CİHAZ BELİRLEME" düğmesinden giderek sürücü yüklemesini yaparsın:

    Eğer "OTOMATİK CİHAZ BELİRLEME" yolundan başarlı sonuç alınamazsa yine aynı sürücü yükleme sayfasından "Beta ve Eski Sürücü Arama" düğmesi yolundan giderek sürücü aranır:

     OTOMATİK CİHAZ BELİRLEME (GPU Reader) Nasıl Çalışır? - Sıkça Sorulan Sorular (tıkla)

    Üsttekilerden sonuç alamazsan DriverBooster (tıkla) sürücü yükleme / güncelleme programınınıda denersin.

    Edit:

    Sonradan farkettim, sen 9500GT sürücüsü için 900 serisini aratıyorsun. Bu hatalı bir aratmadır ve sonuç haliyle yanlış çıkar.

    Not: Sonraki mesajda @farurhenho yazmış, önce aklıma gelmemişti ama çok doğru ve o yolda (GeForce Experience yoluda) denenmelidir. Hatta belkide ilk olarak..

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Ekran Kartın Büyük Bir İhtimalle DDR2 Sınıfında Yer Alıyor. (Eski Bir Kart)

      Bu Yüzden Nvidia Siteden Kaldırmış Gibi Duruyor.

      İlk Başta Driver Booster Kullan.

      Olmassa Şu Driveri İndir --> DriverScape-Nvidia 9500GT

      Ama Kullanmadan Önce Virüs Taraması Yap.

      Bunlar Olmassa Araştırarak Bulabilirsin.

      Sorumluluk Bende Değildir

      malgibiolan malgibiolan (307)
      6 yıl önce cevaplandı

        Yukarıdaki çözümlere ek olarak:

        NVIDIA GeForce Experience programını kurabilirsin. GeForce Experience, bilgisayardaki ekran kartını otomatik olarak algılayıp en güncel sürücü yazılımını senin için bulur ve günceller.

        GeForce Experience nedir?

        omercik omercik (9418)