Nvidia GeForce 9800 GT ekran kartı sorunu

Merhaba,
Konu başlığında da belirttiğim gibi NVIDIA GeForce 9800 GT ekran kartımda sarı ünlem sorunu ve ekrandan yukarıdan aşağıya dikey şekilde mavi çizikler oluşma sorunu var.

Sistem geri yükleme yapamıyorum. Aygıt yöneticisinden girdiğimde sarı ünlem işareti görüyorum ekran kartı driver'ında.

NVIDIA web sayfasından driverını indirdim bi işe yaramadı halen aynı şekilde sorun sürüyor.

Sizce ne yapmam gerekiyor?

İşletim sistemi: Windows 7 Home Premium 32-bit

feorey feorey (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorununuz ilk bakışta donanımsalmış gibi görünüyor. Bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda ve BIOS ortamında dahi bu çizgiler ekranda mevcut mu? Yazılımsal olma ihtimali bana az geliyor nedense ama BIOS ortamında değil de sadece Windows ortamında bu şekilde bir durum varsa işletim sistemini sıfırlayarak çözüm sağlanabilir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)