Nvidia Geforce Experience ekran kart güncelleme uyarısı vermiyor

selamun aleyküm başlıkta belirttiğim gibi Nvidia Geforce Experience ekran kart güncelleme uyarısı vermiyor fare imlecin etrafında mavi halka dönüyor ama uyarı vermiyor ne yapmam gerek

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bazı durumlarda ekran kartlarını güncellemek yerine silip yeni sürümünü kurmak gerekebiliyor.Birkaç araştırma yaptım çözüm önerisi olarak eksi sürücüyü kaldırıp, yenisinin tekrar kurulması gerektiği söylenmiş.Amd ekran kartına sahip birisi olarak ta bu yöntemi birçok kez denemişimdir.

    • Eski Nvidia Driver yazılımını kaldırın.
    • Nvidia Physx yazılımını kaldırın.

    Ardından güncel halini indirip tekrar kurmayı deneyin.

    ismailsarp ismailsarp (6010)