Nvidia Geforce GT 520MX Kod 43 hatası nasıl çözülür?

2 hafta öncesine kadar gayet güzel çalışan (veya benim öyle düşündüğüm) aygıt 2 haftadır çalışmıyor oyunlarda herhangi bir problem yok ancak BIOS'a giremiyorum. 2 hafta önce Windows'u yeniden kurmuştum kurulum sırasında anakartım UEFI destekli olmasına rağmen bana MBR modda kurulum yapmamı söylemişti acaba MBR modda olduğu için mi çalışmıyor? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

bahadrce bahadrce (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    UEFI kurulum yapıp dener misiniz? Eğer format atabilme fırsatınız var ise.

    hydra hydra (3800)
    2 yıl önce cevaplandı

      Öncelikle teşekkür ederim çözüm öneriniz için. Evet format atabiliyorum ancak BIOS'a girip anakart modunu Legacy'den UEFI yapamadığım için format atamayacağım malesef. BIOS'a girebilseydim sizin dediğinizi ben de düşünmüştüm

      bahadrce bahadrce (1)
      2 yıl önce cevaplandı

      • BIOS'a girerken hata mı veriyor yoksa bilgisayar açılırken tuşa basıp giremiyor musunuz? hydra 2 yıl önce
      • Normalde F2 tuşu ile giriyorum ancak F2'ye basılı tuttuğumda simsiyah bir ekranda kalıyor ya da direkt Windows boot ediliyor bahadrce 2 yıl önce
      • F10 tuşu ile aygıt seçimi yapılıyor F10'a basılı tuutuğumda bilgisayara bağlı bir flash bellek varsa onu boot ediyor bahadrce 2 yıl önce