Nvidia GeForce MX230 2 GB.

bu ekran kartı hakkında yorumu olan var mı?

bekirkekik bekirkekik (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İyi bir ekran kartı fakat oyunlarda yüksek FPS alamazsın yani yeni oyunlarda zaten Google de aratırsan Nvidia GeForce MX230 2 GB. test diye oyunlar üzerinde aldığı FPS değerlerini görebilirsin

    darkcrak darkcrak (5148)
    3 yıl önce cevaplandı

      MX 230, GT 1030'a yakın performanslar sunuyor ancak GT 1030 daha güçlü MX 230'dan, eğer laptop alacaksanız bütçe belirtin iyi bir laptop önereyim, ki MX230'un FPS testleri var. İnternetten araştırıp bulabilirsin.

      hydra hydra (3800)