NVIDIA GT 635M mi Radeon R5 M200 / 8500M Series ekran kartı mı?

Başlıkta belirttiğim gibi hangisi daha iyi.Ve farklı ise ne kadar fark vardır aralarında ?

kahramanca42 kahramanca42 (61)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Nvidia olan ekran kartı 128 Bit GDDR3 iken AMD ekran kartı 64 Bit GDDR3. Bu bakımdan Nvidia ekran kartının bant genişliği daha fazladır.Dolayısıyla da oyun kabiliyeti daha iyidir.Ayrıca Nvidia nın sürücü olarak AMD nin önünde olduğuda bir gerçek.Daha iyi oyun ayarları ve optimizasyon sunar.Ben bu durumda Nvidia olanı tercih ederdim.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Anladım Peki ben AMD R5 M200 / 8500M Series ekran kartı + İntel i 5 3230 2.60Ghz işlemci ve 8GB Ram ile Gta 5 i oynayabilirmiyim kasmadan hangi ayarlarda oynayabilirim? kahramanca42 7 yıl önce
    • Oynayabilirsin ancak muhtemelen en düşük ayarlara ayarlamanız gerekecek bu durumda 25 FPS gibi değerler alabilirsin.Oynanabilirlik orta seviyede olur. ismailsarp 7 yıl önce