Nvidia GTX1050Tİ mi yoksa GTX1050M mi?

Hangisi daha ustundur resmi sitesinde de pek acıklayıcı bilgi bulamadım

muvel muvel (332)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    GTX 1050m Diye birşey yok 1050 Notebook yani laptoplara özel vardır 1050  ile 1050 Ti yi karşılaştırman zaten hata 1050 2 GB , 1050 Ti 4 GB. 1050 Ti daha performansılıdır

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

    • dip not olarak eklemek istiyorum ekran kartı alırken gb değil modele bakılmalıdır lütfen kesin ve doğru bilgi verelim ama tabikide gb biraz oyunlarda etkili olur ama modeli kadar değil. arday 6 yıl önce
    • Arday bilmediğin konularsa yorum yapma Zaten model aynı 1050 diye aratsa çıkıyor 1050 nin 6 gb liği varmı YOK! 256 Bit liği VARmı Yok! Arkadaşın kafasını karıştırmamak için Sadece gb ını söyledim, tek derdin buysa söyle düzenliyeyim. GB önemli tabiiki sen 512 mb lık ekran karıtyla gta 5 oynauabilirmisin hayır, 6 yıllık bilgim var , gerek sistem toplama olsun, gerek donanım olsun gerek oyun ,bilgisayar alanında kendimi geliştirmiş insanım. Hem model demişsin peki ben cevabımda neyden bahsettim 1050 ve 1050 Ti den arkadaş 1050 ile 1050 Ti yi karşılaştırıyor, nvidiagtx 6 yıl önce

    Sorunu Tam Anlatamamışsın .

    GB Değerlerini Vermen Lazımdı.

    Örneğin : Monster Abra A5 V12.1'de GTX1050 Var Ama 4GB Sen Tam Bilgi Vermeliydin.

    Bit Değer Farkı Yok .Ama Masaüstü Pcde 1050 4GB Olmaz .

    1050 2GB

    Ayrıca @nvidiagtx  Haklıdır.

    malgibiolan malgibiolan (307)