Nvidia Gtx950M ekran kartı güncel oyunları oynatır mı?

2.el sitesinden 4 senelik laptop alacağım özellikleri:

Acer V15 Nitro vn7-571g-52zy

Intel i5-5200U max 2.70 Ghz

8 GB DDR3 Ram

(16 GB'a yükseltmeyi düşünüyorum)

Ekran kartı:

Nvidia GTX950M 4 GB Vram

128 bit

Bu işlemciye sahip laptop

Gtx950M ekran kartıyla güncel

oyunları en azından minimum veya

medium ayarlarda oynatır mı?

muvel muvel (332)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Selam-evet oynatır 1080p zorlansa bile 720p ve dusuk ayarlarda guncel oyunlarda gayet iyi fps alınır hem zaten istediyiniz oyunun performansini gormek icin youtube-dan baka bilirsiniz Iyi gunler

    sirxan sirxan (2)
    6 yıl önce cevaplandı

      Yukarıdaki arkadalın dediği tamamen yanlış, 4 Senelik Laptop diyorsun, Soğutması yeterlimi acaba o laptopun Oyunları açsa bile ısınmsdan dolayı kasmalar, laptop kapanması gibi olaylar meysana gelebilir.

      Aşağıdaki sistemle oyun performansı yapılmıştır:

      SİSTEM-

      8 GB Ram

      İ5 6300 HQ

      GTX 950m

      Performans

      Crysis 3 = 1080p Medium Ayarlar = Ortalama = 35 FPS

      Bu değerlef üzücü.

      FallOUT 4 = 1080p Medium Ayarlar = Ortaşama = 30 FPS

      BU oyunlar piysadaki güncel oyunlardır bu değerler kötü değerler oyunu akıcı bir şekilde oynayamazsınınz hadi Düşük ayarlarda 720p de Alırsın 45-55 Fps

      nvidiagtx nvidiagtx (690)